Yhteystiedot

PUHEENJOHTAJA
Sinikka Heikkinen
sinikka.heikkinen@ravintolagalle.fi

puh. 0400 778403

VARAPUHEENJOHTAJA
Sirpa Huhtala
Kuljetusliike Kalevi Huhtala Oy
sirpa.huhtala@kuljetusliikekalevihuhtala.fi

SIHTEERI
Mia Murro
Pesula Omin Toimin
050-3675 259
mia.murro@pesulaomintoimin.fi

TIEDOTUS
Elina Bragge
elina@terveydentasapaino.fi
0503598415

RAHASTONHOITAJA
Pia Hyppönen
pia1.hypponen@gmail.com
Puh. 044 2443117

Laskut osoitteeseen:
Porin Yrittäjänaiset ry
c/o Pia Hyppönen
Liisankatu 14 as 21
28100 Pori

JÄSENHUOLTO
Tuire Nenonen
Bowling 4 You Oy
Puh. 040 5550544
tuire.nenonen@bowling4you.fi

____

MUUT TOIMIHENKILÖT (ei hallituksen jäseniä)

JÄSENSIHTEERI  (jäsenrekisteri)
Sari Huhtamaa
Sisustussuunnittelu Sari Huhtamaa
sari@sarihuhtamaa.fi
Puh. 050 325 4444

OHJELMATOIMIKUNTA
Sanna Saikkonen
Viikin Helmi Oy
Puh. 050 544 8570
sanna.saikkonen@viikinhelmi.fi

INTERNETSIVUT
Päivikki Alasmäki
Ictamedia
Puh. 040 731 6965
info@ictamedia.fi

 

—————————————————————————

Unelma-lehden ilmoitusaineistot ja juttuvinkit unelma@porinyrittajanaiset.fi

Ilmoittautumiset tapahtumiin ohjelmatoimikunta@porinyrittajanaiset.fi