Hallitus

Hallitus ja vastuualueet 1.7.2021 alkaen

PUHEENJOHTAJA
Sinikka Heikkinen
sinikka.heikkinen@ravintolagalle.fi

VARAPUHEENJOHTAJA
Sirpa Huhtala
Kuljetusliike Kalevi Huhtala Oy
sirpa.huhtala@kuljetusliikekalevihuhtala.fi

SIHTEERI
Mia Murro
Pesula Omin Toimin
050-3675 259
mia.murro@pesulaomintoimin.fi

TIEDOTUS
Elina Bragge
elina@terveydentasapaino.fi
0503598415

JÄSENHUOLTO
Tuire Nenonen
Bowling 4 You Oy
Puh. 040 5550544
tuire.nenonen@bowling4you.fi

RAHASTONHOITAJA
Pia Hyppönen
pia1.hypponen@gmail.com
Puh. 044 2443117

Laskut osoitteeseen:
Porin Yrittäjänaiset ry
c/o Pia Hyppönen
Liisankatu 14 as 21
28100 Pori

HALLITUKSEN MUUT JÄSENET:

Pirjo Vallin
pirjo.vallin@pisonart.fi
0407414364

Tiina Liivola
tiina.liivola@littlesister.fi

____

MUUT TOIMIHENKILÖT (ei hallituksen jäseniä)

JÄSENSIHTEERI  (jäsenrekisteri)
Sari Huhtamaa
Sisustussuunnittelu Sari Huhtamaa
sari@sarihuhtamaa.fi
Puh. 050 325 4444

OHJELMATOIMIKUNTA
Sanna Saikkonen
Viikin Helmi Oy
Puh. 050 544 8570
sanna.saikkonen@viikinhelmi.fi

INTERNETSIVUT
Päivikki Alasmäki
Ictamedia
Puh. 040 731 6965
info@ictamedia.fi


Senioritoiminta

Porin Yrittäjänaiset ry:n senioritoiminnan tehtävänä on omalta osaltaan edistää yrittäjyyttä ja yrittäjänaisten välistä yhteistyötä. Pitää naiset yhdistyksemme jäseninä ja voimavarana, he jotka eivät enää ole mukana täysipäiväisesti työelämässä ja joiden ajatuksissa on aktviityön jättäminen.

PUHEENJOHTAJA
Marja-Terttu Ojala
040 567 261

marjaterttu.ojala45@gmail. com

SIHTEERI
Pirjo Varpela
044 0122 622
pirjo.varpela@gmail.com

ILMOITTAUTUMISET
KERTTU-TAPAAMISIIN
Kaija Heinonen
puh. 050 543 1202
kaijaheinonen@hotmail.fi