Hallitus

Hallitus ja vastuualueet 2019

PUHEENJOHTAJA
Sari Huhtamaa
Sisustussuunnittelu Sari Huhtamaa
sari@sarihuhtamaa.fi
Puh. 050 325 4444

VARAPUHEENJOHTAJA / OHJELMATOIMIKUNTA
Sanna Saikkonen
Viikinhelmi
Puh. 050 544 8570
sanna.saikkonen@viikinhelmi.fi

SIHTEERI
Mia Murro
Pesula Omin Toimin
050-3675 259
mia.murro@pesulaomintoimin.fi

TIEDOTUS
Taru Maanavilja
Fenno Optiikka
040 1978991
taru.maanavilja@gmail.com

JÄSENSIHTEERI  (jäsenrekisteri, internetsivut)
Päivikki Alasmäki
Ictamedia
Puh. 040 731 6965
info@ictamedia.fi

JÄSENHUOLTO
Tuire Nenonen
Bowling4You Oy
Puh. 040 5550544
tuire.nenonen@bowling4you.fi

SOMEVASTAAVA
Jaana Kurvinen
AD Twist Ky
jaana.kurvinen@adtwist.fi

RAHASTONHOITAJA (ei hallituksen jäsen)
Pia Hyppönen
pia1.hypponen@gmail.com
Puh. 044 2443117

Laskut osoitteeseen:
Porin Yrittäjänaiset ry
c/o Pia Hyppönen
Liisankatu 14 as 21
28100 Pori


Senioritoiminta

Porin Yrittäjänaiset ry:n senioritoiminnan tehtävänä on omalta osaltaan edistää yrittäjyyttä ja yrittäjänaisten välistä yhteistyötä. Pitää naiset yhdistyksemme jäseninä ja voimavarana, he jotka eivät enää ole mukana täysipäiväisesti työelämässä ja joiden ajatuksissa on aktviityön jättäminen.

PUHEENJOHTAJA
Marja-Terttu Ojala
040 567 2616
marja-terttu.ojala@dnainternet.net

SIHTEERI
Pirjo Varpela
044 0122 622
pirjo.varpela@gmail.com

ILMOITTAUTUMISET
KERTTU-TAPAAMISIIN
Kaija Heinonen
puh. 050 543 1202
kaijaheinonen@hotmail.fi